Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 Мы уже закрыты, но снова откроемся что бы радовать вас завтра в 10:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
Київ, вул. Олекси Тихого 42а, м. Шулявська
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU

Огляд нового смарт-годинника Forerunner 165 від Garmin

26.02.2024

Garmin Forerunner 165 — спеціально розроблений смарт-годинник для бігу з GPS, який допоможе вам досягти ваших цілей за допомогою персоналізованих адаптивних планів тренувань і яскравого дисплея, щоб покращувати ваш прогрес.

- До 11 днів батереї в режимі розумного годинника

- 25+ Вбудованих програм для спорту

- Сенсорний екран і кнопки

- Вбудований GPS 

- Кольоровий Amoled-дисплей

Яскравий AMOLED-дисплей

Чудовий AMOLED-дисплей з сенсорним екраном, супроводжується звичайними кнопками управління, що гарантує зручність використання під час тривалих прогулянок чи навіть швидкого пересування. Компактний дизайн розміром 43 мм забезпечує комфорт та свободу рухів.

forerunner-165-1

Автономність

Насолоджуйтеся до 11 днів автономної роботи в режимі смарт-годинника та до 19 годин у режимі GPS.

Музика на вашому зап'ястку

Серія Forerunner 165 доступна в 2 варіантах: звичайна версія та версія Music. Кожен має різні кольори на вибір залежно від вашого смаку! Завантажуйте пісні на свій сумісний годинник, зокрема списки відтворення зі Spotify, Amazon Music або Deezer (потрібна підписка), і підключайтеся до бездротових навушників для прослуховування без телефону.

forerunner-165-4

Улюблені спортивні програми та відстеження здоров'я

Понад 25 вбудованих профілів активності включають біг, їзду на велосипеді, HIIT, силу тощо. Щойно ви прокинетеся, отримуйте свій ранковий звіт із оглядом вашого сну, відновлення та перспектив тренувань, а також погоди.

for

Темп, відстань, пульс

Цей простий у використанні смарт-годинник для бігу з GPS вміє все необхідне, щоб підняти ваш біг на новий рівень: GPS, відстеження темпу, дистанції та пульсу на зап'ясті.

Стійке вимірювання пульсу допомагає вам зрозуміти, наскільки напружено ви працюєте під час активності, тож ви можете залишатися в курсі протягом усього дня та ночі.

Щоденні пропоновані тренування 

Отримайте тренування, створені для вас . Вони адаптуються після кожної пробіжки, щоб відповідати вашій продуктивності та відновленню, а також перегонам, які заплановані у вашому календарі додатка для смартфона Garmin Connect.

Тренер Garmin

Отримайте безкоштовні адаптивні плани тренувань на 5 км, 10 км і напівмарафон від досвідчених тренерів, які допоможуть вам прийняти новий виклик.

for1

Адаптивне тренування

Підготуйтеся до перегонів за допомогою порад щодо тренувань, персоналізованих щоденних пропозицій тренувань і прогнозів часу завершення на основі даних про перегони, які ви вводите в Garmin Connect.

Ранковий звіт

Отримайте огляд свого сну і перспективи тренувань, щойно прокинетеся, а також статус ВСР і погоду. Ви навіть можете налаштувати свій звіт, щоб показати вам те, що ви хочете бачити.

Тренувальний ефект

Завдяки тренувальному ефекту ви можете побачити, як ваші тренування впливають на вашу фізичну форму, і зрозуміти головну користь від тренувальних пробіжок і тренувань.

for2

Час відновлення

Дізнайтеся, який час потрібно для відновлення між інтенсивними тренуваннями, враховуючи останній тренувальний сеанс, загальний рівень стресу, якість сну та вашу повсякденну активність поза тренуваннями.

Насичення крові киснем та статус ВСР

Контроль за киснем у крові. Отримуйте глибше розуміння свого загального стану здоров'я, тренувань і відновлення, спостерігаючи за варіабельністю серцевого ритму.

Визначайте свій поточний рівень фізичної підготовки та відстежуйте зміни з часом, щоб ставити цілі, оцінювати прогрес та інше.

forerunner-165-07

Відстеженя кроків та фітнес вік

Слідкуйте за своїми щоденними кроками, спаленими калоріями, пройденими поверхами, на які ви піднімаєтеся, і все це на вашому зап’ясті.

Оцініть свою фізичну форму порівняно з вашим фактичним віком.

[blog-product-5163,5164,5165,5166-title-new_product]

Функція LIVETRACK

Друзі та родина можуть стежити за вашим місцезнаходженням у реальному часі та переглядати заздалегідь заплановані курси.

garmin-forerunner-165 (1)

Повідомлення та безконтактні платежі

Ніколи не пропускайте важливі дзвінки або повідомлення завдяки розумним сповіщенням з вашого смартфона Android або Apple, і не хвилюйтесь за гроші та картки вдома; Garmin Pay™ дозволяє здійснювати безконтактні платежі, оплачуючи покупки прямо в дорозі. Додавши свої підтримувані картки до гаманця Garmin Pay, ви можете насолоджуватися всіма винагородами та перевагами своїх фізичних карток прямо на вашому зап'ясті.

Додаток Garmin Connect

Переглядайте інформацію про своє здоров’я та фізичну форму, зв’язуйтеся та змагайтеся з друзями, реєструйтеся на змагання, щоб отримати значки та багато іншого в програмі для смартфонів Garmin Connect.

forerunner-165-13

Блог