Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 Мы уже закрыты, но снова откроемся что бы радовать вас завтра в 10:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
Київ, вул. Олекси Тихого 42а, м. Шулявська
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU

iOS 17.5 тепер доступна: ось усе, що вам потрібно знати

15.05.2024

iOS 17.5 тепер доступна для оновлення. Ви можете перейти до програми «Налаштування» на своєму пристрої, потім вибрати «Загальні», а потім «Оновлення програмного забезпечення», щоб встановити оновлення. Хоча iOS 17.5 не таке велике оновлення, як інші оновлення iOS 17, воно все одно містить достатню частку нових функцій і оновлень.

Веб-розповсюдження в ЄС

У Європейському Союзі останнє оновлення iOS 17.5 представляє можливість встановлення програм безпосередньо з веб-сайту розробника. Apple оприлюднила цю нову функцію «Веб-розповсюдження» минулого місяця, пояснюючи, що вона дозволяє розробникам поширювати свої програми для iOS прямо з власних веб-сайтів.

Щоб скористатися цією функцією, розробники повинні прийняти оновлені умови ведення бізнесу App Store, які вимагають сплати Комісії за основну технологію в розмірі 0,50 євро за кожну першу щорічну інсталяцію, яка перевищує один мільйон за попередні 12 місяців.

[blog-product-4129,4097,4269,4053-title-new_product]

Будь-яка програма, що розповсюджується через Інтернет, все одно повинна відповідати вказівкам Apple щодо нотаріального завірення. Програми можна встановлювати лише з домену веб-сайту, який розробник зареєстрував у App Store Connect. Apple також надасть розробникам низку API для інтеграції з функціями системи.

Зміни дизайну

iOS 17.5 також містить кілька невеликих змін дизайну, на які варто звернути увагу:

- Віджет Подкасти було оновлено, щоб мати новий динамічний колір, який змінюється залежно від ілюстрації подкасту, який ви зараз відтворюєте.

Preview-04-02-20242x.jpg

- У програмі «Налаштування» з’явився новий гліф для меню «Доступ із ключами доступу для веб-браузерів» у розділі «Конфіденційність і безпека».

- У додатку Apple Books компанія Apple переробила піктограму «Reading Goal» у верхній панелі навігації.

IMG_688AB7287A9B-1.jpeg

Знайти мої оновлення мережі

Як пояснили в Apple, iOS 17.5 містить нову систему, зосереджену на можливостях захисту від переслідування для аксесуарів, таких як AirTags. Ця розробка сталася після того, як минулого року Apple оголосила про партнерство з Google для співпраці над новою «галузевою специфікацією для боротьби з небажаним відстеженням».

Рядки, додані до програми Find My, показують, що iOS зможе визначати аксесуари для відстеження, навіть ті, які не сертифіковані Apple або Find My, і допомагати користувачам вимикати їх.

В одному з нових рядків зазначено: «Цей елемент не сертифікований у мережі Apple Find My. Ви можете вимкнути цей елемент і заборонити йому повідомляти своє місцезнаходження власнику. Щоб продовжити, дотримуйтесь інструкцій, наданих на веб-сайті виробником цього продукту».

Apple-Google-partner-industry-specification-hero

Новий «Ремонтний стан»

Крім того, в iOS 17.5 Apple додала нову функцію «Стан відновлення» до Find My. Ця функція дозволяє користувачам підтверджувати своїм Apple ID і паролем, що вони збираються відправити свій iPhone на ремонт. У результаті технічні спеціалісти Apple можуть підтвердити, що людина є власником iPhone, а потім продовжити ремонт без необхідності вимикання функцію захисту від викраденого пристрою та функцію «Знайти мене».

find-my-repair копия

По суті, це гарантує, що користувачі зможуть відстежувати свій пристрій за допомогою Find My під час його ремонту. Раніше Apple вимагала від користувачів взагалі відключити Find My.

Виправлення безпеки в iOS 17.5

Нарешті, на додаток до всіх нових функцій і змін, iOS 17.5 також містить 15 помітних патчів безпеки для користувачів iPhone. Примітно, що жодна з 15 не була використана раніше.

Ви можете знайти повний список цих змін у нашому спеціальному звіті . Навіть якщо жодна з нових функцій в iOS 17.5 не спокушає вас, ми рекомендуємо якнайшвидше оновити її, щоб отримати ці виправлення безпеки.

[blog-product-4098,4097,4096,4095-title-new_product]

Блог