Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 Мы уже закрыты, но снова откроемся что бы радовать вас завтра в 10:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
Київ, вул. Олекси Тихого 42а, м. Шулявська
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
Всі характеристики

Характеристики

Виробник:

Apple

Модель:

iPhone 15 Plus

Дисплей:

6,7"

Роздільна здатність екрану:

2796x1290

Процесор:

A16 Bionic

Оперативна пам'ять:

6 ГБ

Об'єм пам'яті:

128GB

Основна камера:

48 МП

Фронтальна камера:

12 МП

Колір корпусу:

Pink

Вага:

201 г

SIM-карта:

eSIM

Водонепроникність:

IP68

Розмір корпусу:

160,9 × 77,8 × 7,80 мм

Показати всі характеристики Приховати всі характеристики

Apple iPhone 15 Plus 128GB Pink eSim (MTXT3)

В наявності
Код товару: 2221
36 356 ₴
875$
Готівкові кошти 36 356 ₴
Термінал в магазині 38 174 ₴
Онлайн 38 174 ₴

Гарантія:

-
+

Об'єм пам'яті:

Колір корпусу:

Опис

iPhone 15 та iPhone 15 Plus

iPhone 15 і iPhone 15 Plus вражають своєю унікальністю, якістью та елегантністю. Вони оснащені першим у своєму роді кольоровим заднім склом з приголомшливою текстурою та новим контурним краєм на алюмінієвому корпусі. Обидві моделі пропонують динамічний острів та вдосконалену систему камер, розроблену для того, щоб допомагати користувачам зафіксовувати фантастичні моменти свого життя. Основна камера на 48 МП забезпечує зйомку високої якості, а нова опція 2x Telephoto дарує можливість користувачам вибір між трьома рівнями оптичного масштабування, надаючи відчуття наявності третьої камери.

iPhone 15 і iPhone 15 Plus будуть доступні в п’яти приголомшливих нових кольорах: рожевому, жовтому, зеленому, синьому та чорному.

iphone-15-czveta

Dynamic Island

iPhone 15 і iPhone 15 Plus, доступні в розмірах дисплеїв 6,1 і 6,7 дюймів, оснащені Dynamic Island, інноваційним способом взаємодії з важливими сповіщеннями та активністю в реальному часі. Динамічний острів виводить сповіщення та живу активність, щоб ви не пропустили їх, поки займаєтеся чимось іншим. Ви можете відстежувати свою наступну поїздку, бачити, хто дзвонить, перевіряти статус рейсу, бачити наступний напрямок у Картах, легко керувати музикою та багато іншого.

iphone-15-dynamic-island

Новий інноваційний дизайн iPhone 15

Надтонкі іони металу додають колір у скло — з унікальною формулою для кожного кольору. Потім скло полірується нанокристалічними частинками та травиться для створення текстурованого матового покриття.

Надійно міцний. Передня панель Ceramic Shield міцніша за будь-яке скло смартфона.

Надзвичайно стійкий. iPhone захищений від бризок, води та пилу. 

iphone-15-15-plus

Потужна камера iPhone 15

Повністю нова основна камера на 48 МП . Для захоплюючих фотографій, що викликають посмішку.

Тепер основна камера здатна зафіксувати надзвичайно високу роздільну здатність, що робить процес створення яскравих фотографій з неймовірною деталізацією більш доступним ніж будь-коли. Від миттєвих кадрів до захоплюючих пейзажів, тепер ви можете отримати найкращий результат.

Основна камера з роздільною здатністю 48 МП здійснює зйомку фотографій та відео з вражаючою чіткістю, захоплюючи навіть маленькі деталі завдяки чотирипіксельному датчику та 100% фокусним пікселям для швидкого автофокусу.

Додаткова опція 2x Telephoto, завдяки сполученню апаратного та програмного забезпечення, надає користувачам три різних оптичних масштабування - 0,5x, 1x, 2x. Це перше в своєму роді рішення для системи з подвійною камерою iPhone, яке дозволяє більше можливостей при створенні фотографій.

iphone-15 (1)

Портрети нового покоління на iPhone 15 та iPhone 15 Plus

Тепер ви можете перемикати фокус між об’єктами — навіть після того, як ви зробили знімок.

Хочете швидко зафіксувати момент, поки він не зникне? Вам більше не потрібно переходити в портретний режим. Якщо вашим об’єктом є людина, собака чи кіт, iPhone 15 автоматично фіксує інформацію про глибину. Тож ви можете миттєво переглядати свою фотографію як портрет із хитрим ефектом розмиття. Або пізніше в програмі Фотографії.

iphone-15-photo

Чіп A16. Перевірена потужність.

Чіп A16 Bionic вражає своєю швидкістю та ефективністю в iPhone 15 і iPhone 15 Plus, даруючи найвищу продуктивність та ряд захоплюючих можливостей. З двома високопродуктивними ядрами, які економлять на 20% більше енергії, і чотирма високоефективними ядрами 6-ядерний процесор виявляється швидшим за попереднє покоління, легко справляючись з великими завданнями та забезпечуючи довгий час автономної роботи.

Графічний процесор з п'ятьма ядрами має на 50% більшу пропускну здатність пам'яті, що гарантує плавну роботу графіки при стрімкому відтворенні відео та гри.

iphone-15-chip-a16

Роз’єм USB‑C 

Новий роз’єм USB-C дозволяє заряджати ваш Mac або iPad за допомогою того самого кабелю, який ви використовуєте для зарядки iPhone 15. Ви навіть можете використовувати iPhone 15 для зарядки Apple Watch або AirPods. 

iphone-15-13

Час автономної роботи айфон 15 Plus та айфон 15

Час автономної роботи протягом усього дня

- Аж до 26 годин відтворення відео на iPhone 15 Plus

- Аж до 20 годин відтворення відео на iPhone 15 

iphone-15-12

Подібні товари

Apple iPhone 15 Plus 256GB Yellow eSim (MU003)

41 135 ₴
990 $

Apple iPhone 15 Plus 512GB Pink eSim (MU043)

52 145 ₴
1255 $

Apple iPhone 15 Plus 512GB Black eSim (MU033)

45 497 ₴
1095 $

Apple iPhone 15 Plus 512GB Blue (MU1P3)

52 976 ₴
1275 $

Блог

Dyson представила навушники OnTrac із опцією кастомізації

Dyson представила другу модель бездротових накладних навушників OnTrac із можливістю персоналізації. Нова модель оснащена змінними амбушурами та зовнішніми накладками на чашки різних кольорів. OnTrac зовні схожі на попередню модель Zone. Оголів'я має три виступи: лівий і правий містять елементи живлення, а центральний є м'якою підкладкою для голови. Навушники забезпечують «найкраще у своєму класі» шумозаглушення завдяки системі з восьми мікрофонів. Для більш точної налаштування доступне використання програми. Автономність Подовжений час автономної роботи забезпечується завдяки двом високоефективним літій-іонним батареям, розташованим в оголов'ї, що також сприяє рівномірному розподілу ваги для комфортного носіння. Навушники можна повністю зарядити через порт USB-C за 3 години. Також підтримується швидка 10-хвилинна зарядка, яка забезпечує додатково до 2,5 годин відтворення. Звук Повнорозмірні навушники Dyson OnTrac обладнані 40-міліметровими динаміками, які відтворюють частоти від 6 Гц до 21 000 Гц. Широкий діапазон частот дозволяє насолоджуватися як глибокими басами, так і чіткими високими частотами. Спеціальна конструкція з нахилом до вух забезпечує покращену передачу звуку. Навушники можна підключати дротовим способом через адаптер 3,5 мм-USB-C, хоча окремого роз'єму для навушників немає. Для Bluetooth-підключення підтримуються кодеки SBC, AAC і LDHC. ANC Усі останні новинки, включаючи преміальні моделі, оснащені адаптивним шумозаглушенням. Але Dyson пішла ще далі. Для досягнення неймовірного рівня шумопоглинання модель обладнана вісьмома мікрофонами! Ці мікрофони відстежують навколишній шум 384 000 разів на секунду, активно усуваючи фоновий шум. Крім того, ще два мікрофони забезпечують кристально чистий звук під час дзвінків і підтримують адаптивний режим прозорості. OnTrac будуть доступні в чотирьох кольорах: CNC Aluminum, CNC Copper, Ceramic Cinnabar і CNC Black Nickel. Однак вибір амбушюр і зовнішніх накладок набагато ширший. Одну пару змінних накладок можна придбати за $49. Самі навушники коштують $500. У комплект Dyson OnTrac входить спеціальний кейс для перенесення.

Як вибрати зарядну станцію

Зарядна станція схожа на великий портативний акумулятор, що не лише заряджає телефони, але і забезпечує електропостачання для всього будинку. Ці станції надзвичайно корисні для поїздок на природу, де іноді також потрібне джерело електроенергії. Вибір правильної моделі може бути складним завданням через велику кількість технічних характеристик. Як вибрати зарядну станцію Обирайте зарядну станцію варто за кількома критеріями: - місткість батареї; - потужність станції; - тип акумулятора; - типи роз’ємів у зарядних станціях. Залежно від твоїх потреб, ці показники відрізнятимуться. Яку саме зарядну станцію обрати? Тут все доволі просто. Потрібно підсумувати потужність всіх пристроїв, які потрібно заживити. Наприклад, щоб одночасно заряджати ноутбук на 70 Вт, роутер на 15 Вт та мікрохвильовку на 1000 Вт, потрібна станція з потужністю 1085 Вт.   Тут головне знати, скільки кожен пристрій потребує енергії. Наша невеличка таблиця допоможе зорієнтуватись. Рекомендуємо обирати потужність із невеликим запасом – 15-20%. Щоб техніка не працювала на межі можливостей. Обов’язково враховуйте пусковий струм пристроїв, які плануєте під’єднувати до станції. Він може бути трохи більшими за звичайне споживання енергії. Наприклад, холодильник може споживати 200 Вт, але щоб його запустити потрібен пусковий струм, потужністю 700 Вт. Станція на 500 Вт не зможе його запустити, але здатна підтримувати роботу, якщо холодильник вже працює. Усі ці дані написані в технічних характеристиках пристрою. Зверніть увагу, що місткість батареї позначається як Вт/год, тобто скільки годин станція зможе видавати електрику. А ось показник Вт показує потужність зарядної станції. Краще брати таку зарядну станцію, аби показник потужності був трохи більшим за той, що тобі потрібен. Тип батареї Загалом батареї зарядних станцій бувають двох типів: - Li-Ion (літій іон); - LiFePO4 (літій-залізофосфат) У них однакові принципи заряду та розряду, однак є кілька суттєвих відмінностей, від яких залежить, чи підійде ця станція саме тобі. Наприклад, ці типи батареї відрізняються щільністю енергії, яку вони можуть зберігати. Наприклад, типова літій-іонна батарея може зберігати в одному кілограмі від десяти до 250 Вт/год. А літій-залізофосфатна батарея — від 90 до 120 Вт/год.  Виходить, що зарядна станція з літій-іонним акумулятором завжди буде легша. Однак літій-залізофосфатні батареї дають змогу використовувати потужніші зарядні пристрої. Такі батареї менш схильні до саморозряду, а також — довговічніші. Звісно, через це вони й дорожчі. Тож обирати тип батареї слід, відштовхуючись виключно від твоїх потреб. Як обрати зарядну станцію для дому Ноутбуки Lenovo, Dell, HP, Acer, Asus та інших виробників, які зазвичай продаються під керуванням ОС Windows або Linux та мають діагональ 14”-15”, розраховані на адаптери живлення від 60 Вт до 70 Вт, отже мінімальна вихідна потужність зарядної станції має бути не менше цих значень. [blog-product-2501,2408,2408,2304,2305-title-new_product] Також варто врахувати, що при заряджанні двох та більше ноутбуків одночасно потрібна більша потужність. Для таких випадків підійдуть невеликі зарядні станції, як-от Ecoflow River 2 з номінальною потужністю 300 Вт. Якщо ж говорити про ноутбуки від Apple, наприклад серії Air та Pro з процесором М1, то їм буде достатньо потужності 30-45 Вт, яка може забезпечуватись навіть павербанком з відповідною вихідною потужністю. Слід розуміти, що чим більша місткість станції, то довше вона може заряджати твої пристрої. Прорахувати споживання техніки протягом певного періоду часу допоможуть спеціальні вимірювальні пристрої, наприклад ватметри, які можна придбати окремо. Що ж стосується домашньої техніки, то більшість приладів мають так звану пускову потужність, яка необхідна при ввімкненні та зазвичай є у кілька разів більшою, ніж номінальна. Для прикладу, сучасні холодильники можуть потребувати 50-100 Вт у звичайному режимі роботи, але при увімкненні приладу після повного відключення — пікова потужність може сягнути навіть 1 кВт. Саме тому рекомендується купувати зарядну станцію із певним запасом потужності, а найкращим варіантом буде виміряти пікову потужність під час запуску побутових приладів за допомогою ватметра. Ось кілька середніх значень потужності домашніх приладів, які можуть стати у пригоді при виборі зарядної станції: - пральна машинка — 1000-3500 Вт; - електрочайник — 1200-1800 Вт; - електрообігрівач — 1000-2500 Вт; - фен — 1000-2200Вт; - праска — 1000-2200Вт; - мікрохвильова піч — 800-1200Вт; - холодильник — 200-700 Вт; Які зарядні станції представлені на ринку: ціна та якість Ціна на зарядні станції Ecoflow другого покоління починається в середньому від 12 тис. гривень, тоді як одна з найбільш енергомістких станцій Delta 2 Max коштуватиме понад 80 тис. гривень, а версія Delta Pro — від 100 тис. гривень. Аналогічні станції від виробника BLuetti можна побачити за ціною від дев’яти тисяч гривень на менш продуктивні станції, від 40 тис. гривень — на моделі середньої місткості батареї та потужності, і аж до 200 тис. гривень за повноцінну домашню зарядну станцію зі змінними батареями. Схожі вироби від конкурентів по ринку PowerPlant можна знайти від шести тисяч гривень, а от від Anker, Choetech та Jackery — від десяти тисяч гривень за початкову версію домашньої зарядної станції. Починаючи від 55 тис. гривень виробник Jackery пропонує разом зі станцією придбати ще й сонячні панелі, які йдуть у комплекті.