Все, що відомо про AirPods 3, датчик температури, що ще?
Кейс для AirPods 3 у стилі iPod
Футляр для навушників AirPods 3 сьогодні перевершує звичні функції, які зазвичай ми пов'язуємо з таким аксесуаром. На перший погляд, він здається просто місцем для зберігання та зарядки ваших улюблених вкладишів. Однак, він пропонує багато переваг, як-от бездротове заряджання через технологію MagSafe 3 та значно збільшений час роботи навушників, який досягає 30 годин з цим кейсом.
Ці функції, безумовно, роблять його привабливим, але найбільш захопливим аспектом є новий патент від Apple, який розкриває зовсім нове бачення взаємодії з кейсом. Це не просто чутки, а факт, що відбувається! Оновлені можливості та унікальні функції, які втілюються у цьому патенті, збагачують досвід користувача з AirPods 3 та переосмислюють спосіб взаємодії зі смарт-аксесуаром, вносячи новий рівень інноваційності у використання навушників. Очікування, що Apple представить у своїх нових AirPods 3, стають все більш захоплюючими, з урахуванням цього захоплюючого патенту.
Функції нового кейсу для AirPods 3
Після недавньої публікації заявки від американського Управління з патентів та товарних знаків, стало зрозуміліше, яким буде «розумний» футляр від Apple. Згідно з цим документом, передня частина кейсу буде оснащена сенсорною панеллю з дисплеєм. Інтегрований Taptic Engine забезпечить додаткові можливості, наприклад, можливість активувати асистента Siri шляхом простого стиснення кейсу. Ці нові функції обіцяють зробити взаємодію з навушниками ще більш зручною та інтуїтивно зрозумілою для користувачів.
Ось список майбутніх функцій футляра для AirPods 3:
- Керування відтворенням мультимедіа (музичні треки, відео, аудіокниги)
- Читання повідомлень, як на Apple Watch.
- Використання Siri для пошуку та взаємодії з програмами.
- Зведення прогнозу погоди.
- Взаємодія з Apple TV+.
- Відображення карт Apple Maps та голосові підказки щодо навігації.
Для кейсу вражаючий список можливостей. І кілька слів про фішку стиснення футляра. Регулювати гучність, наприклад, при перегляді контенту Apple TV+, можна буде ще й за рахунок стискання кейсу. Те саме стосується й активації режимів прозорості та шумоподавлення.
Graphical User Interface
Існує ще один захоплюючий варіант передньої панелі, яка оснащена Graphical User Interface (GUI) - графічним інтерфейсом користувача. Ця технологія, розроблена в 1960-х роках на базі лабораторії Стенфорда, стала комерційно успішною в 1984 році саме у комп'ютерах Apple.
У цьому випадку кейс буде обладнаний управлінням набором функцій за допомогою звичних дотиків і жестів. Звичайно, такий кейс потребуватиме додаткових апаратних та програмних рішень, таких як процесори, модулі пам'яті, датчики та, можливо, вбудована аудіосистема.
Ця нова ідея може об'єднати в собі можливості із списаних із рахунків iPod та актуальних Apple Watch. Особливо, якщо користувач не бажає використовувати розумний годинник для управління відтворенням. Контроль музичного програвача на кейсі є більш зручним порівняно з тапами та свайпами по самим навушникам.
Можлива дата виходу
Ця найбільш загадкова частина інтриги. Говорячи про патенти загалом і про патенти Apple зокрема, можна припустити, що оновлений корпус може з'явитися наприкінці поточного чи наступного року, або може залишитися лише ідеєю на папері. Проте, ідея цікава, особливо з точки зору зручності використання AirPods 3. Як зазначено в заявці на патент, "інтеграція інтерактивного сенсорного дисплея допоможе усунути або зменшити недоліки, пов'язані з бездротовими навушниками". Загалом, такий диво-кейс може зробити користування навушниками ще більш зручним і легким. Дочекаємось релізу і подивимось, що нас чекає.
Датчики здоров'я в AirPods
Вже, напевно, тільки лінивий не звернув увагу на зусилля Apple у сфері моніторингу здоров'я та пов'язаних із цим заходів безпеки типу екстреного виклику SOS або розширених функцій програми Health. Таке відчуття, що прагнення купертинівців можуть торкнутися ще одного гаджета – навушників AirPods. Принаймні про це говорять численні чутки та інсайди.
Отже, про які аспекти контролю здоров'я може йтися? Їх декілька:
- покращення слуху;
- вимірювання температури тіла;
- відстеження постави;
- підрахунок частоти скорочень серцевого м'яза;
- моніторинг рівня потовиділення.
Більшість нових функцій спрямовано відстеження стану організму під час занять фітнесом. У майбутніх моделях AirPods ці завдання вирішуватимуть вбудовані датчики. Як заявив відомий аналітик Мінґ-Чі Куо, біометричний датчик зчитуватиме всі найважливіші показники здоров'я.
А датчики руху будуть підхоплені, наприклад, їх можна використовувати для моніторингу постави користувача. Про це натякнув Кевін Лінч, віце-президент Apple у технологічній сфері.