Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 Мы уже закрыты, но снова откроемся что бы радовать вас завтра в 10:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
Київ, вул. Олекси Тихого 42а, м. Шулявська
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
Всі характеристики

Характеристики

Виробник:

Apple

Модель:

iPhone 15 Pro

Дисплей:

6,1''

Роздільна здатність екрану:

2556x1179

Процесор:

A17 Pro Bionic

Оперативна пам'ять:

8 ГБ

Об'єм пам'яті:

1TB

Основна камера:

48 МП

Фронтальна камера:

12 МП

Колір корпусу:

Black Titanium

Вага:

187 г

SIM-карта:

Nano-SIM та eSIM

Водонепроникність:

IP68

Розмір корпусу:

146,6 × 70,6 × 8,25 мм

Матеріал корпусу:

Титан

Показати всі характеристики Приховати всі характеристики

Apple iPhone 15 Pro 1TB Black Titanium (MTVC3)

В наявності
Код товару: 2070
59 624 ₴
1435$
Готівкові кошти 59 624 ₴
Термінал в магазині 62 605 ₴
Онлайн 62 605 ₴

Гарантія:

-
+

Об'єм пам'яті:

Колір корпусу:

З цим товаром купують

Чохол Apple iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Winter Blue (MT1L3)

2 493 ₴
60 $

Захисне скло +NEU Chatel Corning Gorilla Glass Anti-Static with Mesh for iPhone 15 Pro Front Black (+NEU3D15PLB)

999 ₴
24.04 $

Чохол Spigen for Apple iPhone 15 Pro - Ultra Hybrid MagFit Gold (ACS06718)

1 790 ₴
43.08 $

Чохол Pitaka MagEZ Case 4 StarPeak for iPhone 15 Pro - Over The Horizon (KI1501POTH)

2 999 ₴
72.18 $

Захисне скло Spigen for Apple iPhone 15 Pro - EZ FIT tR 2 Pack (AGL06892)

1 199 ₴
28.86 $

Опис

iPhone 15 Pro дизайн та характеристики

Apple презентувала нові моделі iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max, виготовлені з міцного, але легкого титану аерокосмічного класу, що робить їх найлегшими серед моделей Pro від Apple. Новий дизайн також включає контурні краї та настроювані кнопки дій, що дозволяють користувачам персоналізувати свій iPhone.

Потужні оновлення камери забезпечують надзвичайну якість зображення, еквівалентну використанню семи професійних об'єктивів. Серед нововведень - покращена основна камера на 48 МП, яка тепер підтримує новий стандартний режим з роздільною здатністю 24 МП, портрети нового покоління з функцією управління фокусом і глибиною, а також покращений нічний режим. Smart HDR разом із новою 5-кратною телефотокамерою, створеною спеціально для iPhone 15 Pro Max, роблять зйомку ще більш захоплюючою. Чіп A17 Pro відкриває новий рівень ігрового досвіду та забезпечує професійну продуктивність.

Айфон 15 про і айфон 15 про макс доступні в чотирьох приголомшливих нових кольорах, включаючи чорний титан, білий титан, синій титан і натуральний титан.

iphone-15-pro-czveta

Приголомшливий, легкий і міцний дизайн

iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max доступні в розмірах дисплеїв 6,1 і 6,7 дюймів і мають міцний, але легкий титановий дизайн, вперше для iPhone. Цей сплав преміум-класу (той самий, що використовується в космічних кораблях) має одне з найвищих серед усіх металів співвідношення міцності до ваги, що робить його найлегшою серією Apple Pro.

Обидві моделі вражають новими елегантними текстурами, контурними краями і тонкими рамками, які коли-небудь були на iPhone. Серія Pro розроблена з урахуванням довговічності, поєднавши міцність титану з найміцнішим заднім склом у смартфоні та провідним у галузі керамічним переднім екраном. Використовуючи перший у своєму роді термомеханічний процес, титанова смуга охоплює нову структуру, виготовлену з 100% переробленого алюмінію, об'єднуючи два метали з надзвичайною міцністю завдяки твердотільній дифузії.

iphone-15-pro-max-7

Dynamic Island

Динамічний острів виводить сповіщення та живу активність, щоб ви не пропустили їх, поки займаєтеся чимось іншим. Ви можете легко відстежувати свою наступну поїздку, спортивні результати, статус рейсу тощо.

Always-On display

Ваш екран блокування залишається видимим, тож вам не потрібно торкатися його, щоб бути в курсі. Використовуючи інтелектуальні алгоритми, iPhone визначає, коли він у вашій кишені чи лицьовою стороною вниз, і гасне, щоб заощадити заряд акумулятора.

iphone-15-pro-max-9

A17 Pro: нове покоління Apple Silicon для iPhone

Найбільший редизайн в історії графічних процесорів Apple. A17 Pro — це абсолютно новий клас чіпів iPhone, який забезпечує найкращу графічну продуктивність.

iPhone 15 Pro вперше використовує апаратне прискорення трасування променів — це майже в чотири рази швидше, ніж програмне трасування променів, забезпечуючи більш плавну графіку та реалістичне освітлення. Це найшвидша продуктивність трасування променів у смартфоні.

MetalFX Upscaling поєднує продуктивність GPU та Neural Engine для створення графіки з високою роздільною здатністю, споживаючи набагато менше енергії. Тож ви можете грати безперервно.

- Аж до 20% швидший графічний процесор.

- Трасування променів у 4 рази швидше (ніж A16 Bionic).

- На 10% швидший ЦП.

- У 2 рази швидше Neural Engine, виконує майже 35 трильйонів операцій за секунду з 16 ядрами.

iphone-15-pro-max-9

Потужна професійна система камер iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max володіють системою, що відповідає семи професійним об'єктивам, підтримуваною чіпом A17 Pro. Завдяки потужним обчислювальним можливостям в області фотографії, основна камера 48 МП, розроблена спеціально для лінійки Pro, надає користувачам ще більше гнучкості, пропонуючи стандартну надвисоку роздільну здатність 24 МП. Це дарує неймовірну якість зображення при практично невеликому розмірі файлу, ідеальному для зберігання та обміну.

Основна камера дозволяє користувачам перемикатися між трьома популярними фокусними відстанями — 24 мм, 28 мм і 35 мм — і навіть вибрати одне як нове значення за замовчуванням. Окрім 48-мегапіксельної ProRAW, основна камера також підтримує 48-мегапіксельні зображення HEIF із учетверо більшою роздільною здатністю. iPhone 15 Pro має широку 3-кратну телефото камеру, а iPhone 15 Pro Max забезпечує найдовше оптичне збільшення за всю історію iPhone: 5-кратне на 120 мм.

iphone-15-pro-max-08

Портрети нового покоління

iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max відрізняються чіткішими деталями, яскравішими кольорами та кращою продуктивністю в умовах слабкого освітлення. Вперше користувачі можуть робити портрети, не перемикаючись у портретний режим. Коли в кадрі є людина, собака чи кіт, або коли користувач торкається, щоб сфокусуватися, iPhone автоматично фіксує інформацію про глибину, тож користувачі можуть пізніше перетворити фотографії на приголомшливі портрети в програмі «Фото» на iPhone, iPad або Mac. Для більшого творчого контролю користувачі також можуть налаштувати точку фокусування після того, як фотографія була зроблена.

iphone-15-pro-max-10

Переваги камер на iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max

Нічний режим стає ще кращим завдяки чіткішим деталям і яскравішим кольорам, які тепер працюють за допомогою Photonic Engine, включаючи портрети в нічному режимі за допомогою сканера LiDAR.

Новий Smart HDR виявляє об'єкти та фон з неймовірно реалістичним відтворенням тонів шкіри, що робить фотографії більш насиченими, з яскравими відблисками, насиченими середніми тонами та глибокою тінню при перегляді в програмі "Фотографії". Ця розширена візуалізація HDR також підтримується програмами сторонніх розробників, що дозволяє публікувати ще кращі зображення в Інтернеті.

Завдяки чіпу A17 Pro, якість відео на смартфоні покращилася, особливо в умовах низької освітленості та в режимі Action.

iphone-15-pro (1)

Оновлена кнопка "Дії"

Абсолютно нова кнопка дії — це швидкий шлях до вашої улюбленої функції. Коли ви встановите потрібний, просто натисніть і утримуйте, щоб запустити дію.

За замовчуванням кнопка «Дія» налаштована на перемикання між режимами «Дзвінок» і «Без звуку» . Якщо ви виберете іншу дію, ви можете скористатися Центром керування, щоб вимкнути звук, або скористатися фільтрами фокусування, щоб автоматично перевести iPhone у беззвучний режим.

Що б ви не робили, кнопка «Дія» готова. Запустіть камеру, щоб зробити спонтанне селфі. Запишіть миттєве голосове нагадування. Ви навіть можете вибрати «Ярлик», щоб відкрити програму або виконати низку завдань, як-от увімкнути світло у вітальні та відтворити музику.

iphone-15-pro-max-2 (1)

Новий роз’єм USB‑C в Айфон 15

Обидві моделі використовують роз’єм USB‑C, загальновизнаний стандарт для заряджання та передачі даних, що дозволяє одним кабелем заряджати iPhone, Mac, iPad і оновлені AirPods Pro (2-го покоління). Користувачі також можуть заряджати AirPods або Apple Watch безпосередньо від iPhone за допомогою роз’єму USB‑C. iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max підтримують USB 3 для швидкості передачі даних до 10 гігабіт на секунду, що в 20 разів швидше, ніж раніше.

iphone-15-pro-max-1

Автономність нового iPhone 15 Pro

Незважаючи на таку кількість нових розширених функцій, iPhone 15 Pro все одно забезпечує неймовірний час автономної роботи протягом усього дня.

- Аж до 29 годин відтворення відео на iPhone 15 Pro Max

- Аж до 23 години відтворення відео на iPhone 15 Pro

iphone-15-pro-max-14

 

Подібні товари

Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium eSim (MTQP3)

40 511 ₴
975 $

Apple iPhone 15 Pro 1TB Black Titanium (MTVC3)

59 624 ₴
1435 $

Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium eSim (MTQV3)

44 251 ₴
1065 $

Apple iPhone 15 Pro 1TB Natural Titanium eSim (MTU53)

59 417 ₴
1430 $

Блог

Dyson представила навушники OnTrac із опцією кастомізації

Dyson представила другу модель бездротових накладних навушників OnTrac із можливістю персоналізації. Нова модель оснащена змінними амбушурами та зовнішніми накладками на чашки різних кольорів. OnTrac зовні схожі на попередню модель Zone. Оголів'я має три виступи: лівий і правий містять елементи живлення, а центральний є м'якою підкладкою для голови. Навушники забезпечують «найкраще у своєму класі» шумозаглушення завдяки системі з восьми мікрофонів. Для більш точної налаштування доступне використання програми. Автономність Подовжений час автономної роботи забезпечується завдяки двом високоефективним літій-іонним батареям, розташованим в оголов'ї, що також сприяє рівномірному розподілу ваги для комфортного носіння. Навушники можна повністю зарядити через порт USB-C за 3 години. Також підтримується швидка 10-хвилинна зарядка, яка забезпечує додатково до 2,5 годин відтворення. Звук Повнорозмірні навушники Dyson OnTrac обладнані 40-міліметровими динаміками, які відтворюють частоти від 6 Гц до 21 000 Гц. Широкий діапазон частот дозволяє насолоджуватися як глибокими басами, так і чіткими високими частотами. Спеціальна конструкція з нахилом до вух забезпечує покращену передачу звуку. Навушники можна підключати дротовим способом через адаптер 3,5 мм-USB-C, хоча окремого роз'єму для навушників немає. Для Bluetooth-підключення підтримуються кодеки SBC, AAC і LDHC. ANC Усі останні новинки, включаючи преміальні моделі, оснащені адаптивним шумозаглушенням. Але Dyson пішла ще далі. Для досягнення неймовірного рівня шумопоглинання модель обладнана вісьмома мікрофонами! Ці мікрофони відстежують навколишній шум 384 000 разів на секунду, активно усуваючи фоновий шум. Крім того, ще два мікрофони забезпечують кристально чистий звук під час дзвінків і підтримують адаптивний режим прозорості. OnTrac будуть доступні в чотирьох кольорах: CNC Aluminum, CNC Copper, Ceramic Cinnabar і CNC Black Nickel. Однак вибір амбушюр і зовнішніх накладок набагато ширший. Одну пару змінних накладок можна придбати за $49. Самі навушники коштують $500. У комплект Dyson OnTrac входить спеціальний кейс для перенесення.

Як вибрати зарядну станцію

Зарядна станція схожа на великий портативний акумулятор, що не лише заряджає телефони, але і забезпечує електропостачання для всього будинку. Ці станції надзвичайно корисні для поїздок на природу, де іноді також потрібне джерело електроенергії. Вибір правильної моделі може бути складним завданням через велику кількість технічних характеристик. Як вибрати зарядну станцію Обирайте зарядну станцію варто за кількома критеріями: - місткість батареї; - потужність станції; - тип акумулятора; - типи роз’ємів у зарядних станціях. Залежно від твоїх потреб, ці показники відрізнятимуться. Яку саме зарядну станцію обрати? Тут все доволі просто. Потрібно підсумувати потужність всіх пристроїв, які потрібно заживити. Наприклад, щоб одночасно заряджати ноутбук на 70 Вт, роутер на 15 Вт та мікрохвильовку на 1000 Вт, потрібна станція з потужністю 1085 Вт.   Тут головне знати, скільки кожен пристрій потребує енергії. Наша невеличка таблиця допоможе зорієнтуватись. Рекомендуємо обирати потужність із невеликим запасом – 15-20%. Щоб техніка не працювала на межі можливостей. Обов’язково враховуйте пусковий струм пристроїв, які плануєте під’єднувати до станції. Він може бути трохи більшими за звичайне споживання енергії. Наприклад, холодильник може споживати 200 Вт, але щоб його запустити потрібен пусковий струм, потужністю 700 Вт. Станція на 500 Вт не зможе його запустити, але здатна підтримувати роботу, якщо холодильник вже працює. Усі ці дані написані в технічних характеристиках пристрою. Зверніть увагу, що місткість батареї позначається як Вт/год, тобто скільки годин станція зможе видавати електрику. А ось показник Вт показує потужність зарядної станції. Краще брати таку зарядну станцію, аби показник потужності був трохи більшим за той, що тобі потрібен. Тип батареї Загалом батареї зарядних станцій бувають двох типів: - Li-Ion (літій іон); - LiFePO4 (літій-залізофосфат) У них однакові принципи заряду та розряду, однак є кілька суттєвих відмінностей, від яких залежить, чи підійде ця станція саме тобі. Наприклад, ці типи батареї відрізняються щільністю енергії, яку вони можуть зберігати. Наприклад, типова літій-іонна батарея може зберігати в одному кілограмі від десяти до 250 Вт/год. А літій-залізофосфатна батарея — від 90 до 120 Вт/год.  Виходить, що зарядна станція з літій-іонним акумулятором завжди буде легша. Однак літій-залізофосфатні батареї дають змогу використовувати потужніші зарядні пристрої. Такі батареї менш схильні до саморозряду, а також — довговічніші. Звісно, через це вони й дорожчі. Тож обирати тип батареї слід, відштовхуючись виключно від твоїх потреб. Як обрати зарядну станцію для дому Ноутбуки Lenovo, Dell, HP, Acer, Asus та інших виробників, які зазвичай продаються під керуванням ОС Windows або Linux та мають діагональ 14”-15”, розраховані на адаптери живлення від 60 Вт до 70 Вт, отже мінімальна вихідна потужність зарядної станції має бути не менше цих значень. [blog-product-2501,2408,2408,2304,2305-title-new_product] Також варто врахувати, що при заряджанні двох та більше ноутбуків одночасно потрібна більша потужність. Для таких випадків підійдуть невеликі зарядні станції, як-от Ecoflow River 2 з номінальною потужністю 300 Вт. Якщо ж говорити про ноутбуки від Apple, наприклад серії Air та Pro з процесором М1, то їм буде достатньо потужності 30-45 Вт, яка може забезпечуватись навіть павербанком з відповідною вихідною потужністю. Слід розуміти, що чим більша місткість станції, то довше вона може заряджати твої пристрої. Прорахувати споживання техніки протягом певного періоду часу допоможуть спеціальні вимірювальні пристрої, наприклад ватметри, які можна придбати окремо. Що ж стосується домашньої техніки, то більшість приладів мають так звану пускову потужність, яка необхідна при ввімкненні та зазвичай є у кілька разів більшою, ніж номінальна. Для прикладу, сучасні холодильники можуть потребувати 50-100 Вт у звичайному режимі роботи, але при увімкненні приладу після повного відключення — пікова потужність може сягнути навіть 1 кВт. Саме тому рекомендується купувати зарядну станцію із певним запасом потужності, а найкращим варіантом буде виміряти пікову потужність під час запуску побутових приладів за допомогою ватметра. Ось кілька середніх значень потужності домашніх приладів, які можуть стати у пригоді при виборі зарядної станції: - пральна машинка — 1000-3500 Вт; - електрочайник — 1200-1800 Вт; - електрообігрівач — 1000-2500 Вт; - фен — 1000-2200Вт; - праска — 1000-2200Вт; - мікрохвильова піч — 800-1200Вт; - холодильник — 200-700 Вт; Які зарядні станції представлені на ринку: ціна та якість Ціна на зарядні станції Ecoflow другого покоління починається в середньому від 12 тис. гривень, тоді як одна з найбільш енергомістких станцій Delta 2 Max коштуватиме понад 80 тис. гривень, а версія Delta Pro — від 100 тис. гривень. Аналогічні станції від виробника BLuetti можна побачити за ціною від дев’яти тисяч гривень на менш продуктивні станції, від 40 тис. гривень — на моделі середньої місткості батареї та потужності, і аж до 200 тис. гривень за повноцінну домашню зарядну станцію зі змінними батареями. Схожі вироби від конкурентів по ринку PowerPlant можна знайти від шести тисяч гривень, а от від Anker, Choetech та Jackery — від десяти тисяч гривень за початкову версію домашньої зарядної станції. Починаючи від 55 тис. гривень виробник Jackery пропонує разом зі станцією придбати ще й сонячні панелі, які йдуть у комплекті.