Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 Мы уже закрыты, но снова откроемся что бы радовать вас завтра в 10:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
UA
RU
Київ, вул. Олекси Тихого 42а, м. Шулявська
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний
UA
RU
Всі характеристики

Характеристики

Виробник:

EcoFlow

Потужність:

3600 Вт

Час до повної зарядки:

1.6 годин

Розмір корпусу:

635 x 284 x 420 мм

Вага:

44 кг

Ємність акумулятора:

3600 Вт·год

Тип акумулятора:

LiFePO4

Температура перезаряджання:

від 0°С до +45°С

Показати всі характеристики Приховати всі характеристики

Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU)

В наявності
Код товару: 11251
119 999 ₴
2888.06$
Готівкові кошти 119 999 ₴
Термінал в магазині 125 999 ₴
Онлайн 125 999 ₴

Гарантія:

-
+

Опис

Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro

Об'єм енергії EcoFlow DELTA PRO – 3600 Вт·ч, чого вистачить, щоб забезпечити живленням 99,99% домашніх зарядних пристроїв. Якщо навіть цього буде мало, за допомогою батарейок DELTA PRO SMART EXTRA BATTERY та генератора EcoFlow можна збільшити об'єм до 25 кВтг. Це таке комплексне рішення, що при необхідності може живити будинок без електроенергії кілька днів. EcoFlow DELTA PRO має вихідну потужність 3600 Вт, на піку її можна збільшити до 7200 Вт. Завдяки технології X-Boost, максимальна постійна віддача становить 4500 Вт.

Весь вихід змінного струму, який вам знадобиться

Один пристрій DELTA Pro має вихідну потужність змінного струму 3600 Вт, яку можна розширити до 4500 Вт за допомогою технології X-Boost. Живлення 99.99% потужних пристроїв вдома, на вулиці або на роботі. Ви навіть можете об’єднати два пристрої разом, щоб отримати 7200 Вт за допомогою Smart Home Panel.

1 (53)

Найшвидша зарядка у світі

MultiCharge забезпечує рекордну швидкість на рівні 6500 Вт.

Повна зарядка за 1.9 години

Технологія зарядки X-Stream від EcoFlow не тільки швидка, але й безпечна. Система керування акумулятором забезпечує безпеку та довговічність, поки ви повністю зарядите DELTA Pro від стандартної розетки змінного струму за 1.9 години*.

2 (42)

Заряджайтеся по всьому світу

Вперше з портативною електростанцією ви можете заряджатися по всьому світу. Цей унікальний метод зарядки забезпечує швидку зарядку потужністю до 3400 Вт.

3 (27)

Перейдіть до поновлюваних джерел із сонячною зарядкою 1600 Вт

Набір сонячних продуктів EcoFlow надає вам економічно ефективне відновлюване джерело енергії. Ви можете використовувати сонячну енергію для зарядки DELTA Pro і всього за 2.8-5.6 години ви отримаєте повний заряд. DELTA Pro має широкий діапазон напруги від 11-150 В, що робить його сумісним з 90% сонячних панелей сторонніх виробників з роз’ємами MC4. А коли погода стає непередбачуваною, інтелектуальне відстеження точки максимальної потужності (MPPT) автоматично налаштовується, максимізуючи генерацію сонячної енергії в будь-який час доби.

4 (32)

Отримайте аварійне резервне живлення за допомогою Smart Generator EcoFlow

Смарт-генератор EcoFlow** служить як аварійний варіант, який інтегрується з вашою екосистемою DELTA Pro. Він автоматично запускається, коли ваш DELTA Pro досягає низького рівня заряду, повторно заряджає ваш DELTA Pro і самостійно зупиняє двигун, як тільки ваш DELTA Pro досягає повного заряду. У порівнянні з традиційним газовим генератором, EcoFlow Smart Generator забезпечує менші втрати енергії, швидшу зарядку та більшу ефективність.

5 (12)

Акумулятор, який працює протягом багатьох років

DELTA Pro оснащений абсолютно новою батареєю LFP з 6500 циклами, що означає, що ви можете використовувати DELTA Pro протягом багатьох років, перш ніж ваш пристрій досягне 50% початкової ємності. Система керування акумулятором EcoFlow забезпечує аналіз і регулювання напруги, струму та температури в режимі реального часу. Цей унікальний захисний механізм робить DELTA Pro неймовірно безпечною та ефективною домашньою батареєю.

6 (20)

Кілька способів контролю та моніторингу

Керуйте DELTA Pro на самому пристрої, використовуючи аксесуар дистанційного керування, або розблокуйте безліч налаштувань за допомогою програми EcoFlow. У додатку ви можете отримати доступ до своїх налаштувань живлення, таких як рівні зарядки та розрядки, швидкість зарядки змінного струму, керувати розумним генератором та багато іншого.

7 (9)

Перша у світі екосистема портативного домашнього акумулятора

Додаткові батареї, розумних генератори, сонячних панелі, вітрові турбіни, панелі розумного будинку, та інші пристрої можуть доповнити зарядну станцію та зробити її використання ще автономніше. Екосистему DELTA Pro можна налаштувати відповідно до ваших потреб, від резервного живлення до зменшення вашої залежності від мережі за допомогою зелених альтернатив.

Безперебійне домашнє резервне копіювання

Завдяки швидкому перемиканню протягом 20 мс, DELTA Pro і Smart Home Panel можуть забезпечити вас увімкненим під час відключення електроенергії. Весь цей час програма EcoFlow тримає вас в курсі, дозволяючи вибирати та змінювати пріоритети вашого пристрою.

9 (6)

Розумне управління енергією

Екосистема EcoFlow DELTA Pro зберігає енергію вдень і вночі, зменшуючи вашу залежність від електромережі та зменшуючи рахунки за енергію. Вона інтегрується безпосередньо з вашим домом за допомогою панелі Smart Home Panel EcoFlow. Додаток EcoFlow дає вам розбивку ваших енергетичних звичок, і ви можете налаштувати споживання енергії для будь-якої ситуації.

8 (6)

 

Подібні товари

Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

33 999 ₴
818.27 $

Кабель EcoFlow Solar Connector to XT60 Solar Cable 3.5m (EFMC4-XT60CBL3.5M)

1 392 ₴
33.5 $

Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

59 999 ₴
1444.02 $

Додаткова батарея EcoFLow DELTA Max Extra Battery (DELTA2000EB-US)

43 800 ₴
1054.15 $

Блог

Dyson представила навушники OnTrac із опцією кастомізації

Dyson представила другу модель бездротових накладних навушників OnTrac із можливістю персоналізації. Нова модель оснащена змінними амбушурами та зовнішніми накладками на чашки різних кольорів. OnTrac зовні схожі на попередню модель Zone. Оголів'я має три виступи: лівий і правий містять елементи живлення, а центральний є м'якою підкладкою для голови. Навушники забезпечують «найкраще у своєму класі» шумозаглушення завдяки системі з восьми мікрофонів. Для більш точної налаштування доступне використання програми. Автономність Подовжений час автономної роботи забезпечується завдяки двом високоефективним літій-іонним батареям, розташованим в оголов'ї, що також сприяє рівномірному розподілу ваги для комфортного носіння. Навушники можна повністю зарядити через порт USB-C за 3 години. Також підтримується швидка 10-хвилинна зарядка, яка забезпечує додатково до 2,5 годин відтворення. Звук Повнорозмірні навушники Dyson OnTrac обладнані 40-міліметровими динаміками, які відтворюють частоти від 6 Гц до 21 000 Гц. Широкий діапазон частот дозволяє насолоджуватися як глибокими басами, так і чіткими високими частотами. Спеціальна конструкція з нахилом до вух забезпечує покращену передачу звуку. Навушники можна підключати дротовим способом через адаптер 3,5 мм-USB-C, хоча окремого роз'єму для навушників немає. Для Bluetooth-підключення підтримуються кодеки SBC, AAC і LDHC. ANC Усі останні новинки, включаючи преміальні моделі, оснащені адаптивним шумозаглушенням. Але Dyson пішла ще далі. Для досягнення неймовірного рівня шумопоглинання модель обладнана вісьмома мікрофонами! Ці мікрофони відстежують навколишній шум 384 000 разів на секунду, активно усуваючи фоновий шум. Крім того, ще два мікрофони забезпечують кристально чистий звук під час дзвінків і підтримують адаптивний режим прозорості. OnTrac будуть доступні в чотирьох кольорах: CNC Aluminum, CNC Copper, Ceramic Cinnabar і CNC Black Nickel. Однак вибір амбушюр і зовнішніх накладок набагато ширший. Одну пару змінних накладок можна придбати за $49. Самі навушники коштують $500. У комплект Dyson OnTrac входить спеціальний кейс для перенесення.

Як вибрати зарядну станцію

Зарядна станція схожа на великий портативний акумулятор, що не лише заряджає телефони, але і забезпечує електропостачання для всього будинку. Ці станції надзвичайно корисні для поїздок на природу, де іноді також потрібне джерело електроенергії. Вибір правильної моделі може бути складним завданням через велику кількість технічних характеристик. Як вибрати зарядну станцію Обирайте зарядну станцію варто за кількома критеріями: - місткість батареї; - потужність станції; - тип акумулятора; - типи роз’ємів у зарядних станціях. Залежно від твоїх потреб, ці показники відрізнятимуться. Яку саме зарядну станцію обрати? Тут все доволі просто. Потрібно підсумувати потужність всіх пристроїв, які потрібно заживити. Наприклад, щоб одночасно заряджати ноутбук на 70 Вт, роутер на 15 Вт та мікрохвильовку на 1000 Вт, потрібна станція з потужністю 1085 Вт.   Тут головне знати, скільки кожен пристрій потребує енергії. Наша невеличка таблиця допоможе зорієнтуватись. Рекомендуємо обирати потужність із невеликим запасом – 15-20%. Щоб техніка не працювала на межі можливостей. Обов’язково враховуйте пусковий струм пристроїв, які плануєте під’єднувати до станції. Він може бути трохи більшими за звичайне споживання енергії. Наприклад, холодильник може споживати 200 Вт, але щоб його запустити потрібен пусковий струм, потужністю 700 Вт. Станція на 500 Вт не зможе його запустити, але здатна підтримувати роботу, якщо холодильник вже працює. Усі ці дані написані в технічних характеристиках пристрою. Зверніть увагу, що місткість батареї позначається як Вт/год, тобто скільки годин станція зможе видавати електрику. А ось показник Вт показує потужність зарядної станції. Краще брати таку зарядну станцію, аби показник потужності був трохи більшим за той, що тобі потрібен. Тип батареї Загалом батареї зарядних станцій бувають двох типів: - Li-Ion (літій іон); - LiFePO4 (літій-залізофосфат) У них однакові принципи заряду та розряду, однак є кілька суттєвих відмінностей, від яких залежить, чи підійде ця станція саме тобі. Наприклад, ці типи батареї відрізняються щільністю енергії, яку вони можуть зберігати. Наприклад, типова літій-іонна батарея може зберігати в одному кілограмі від десяти до 250 Вт/год. А літій-залізофосфатна батарея — від 90 до 120 Вт/год.  Виходить, що зарядна станція з літій-іонним акумулятором завжди буде легша. Однак літій-залізофосфатні батареї дають змогу використовувати потужніші зарядні пристрої. Такі батареї менш схильні до саморозряду, а також — довговічніші. Звісно, через це вони й дорожчі. Тож обирати тип батареї слід, відштовхуючись виключно від твоїх потреб. Як обрати зарядну станцію для дому Ноутбуки Lenovo, Dell, HP, Acer, Asus та інших виробників, які зазвичай продаються під керуванням ОС Windows або Linux та мають діагональ 14”-15”, розраховані на адаптери живлення від 60 Вт до 70 Вт, отже мінімальна вихідна потужність зарядної станції має бути не менше цих значень. [blog-product-2501,2408,2408,2304,2305-title-new_product] Також варто врахувати, що при заряджанні двох та більше ноутбуків одночасно потрібна більша потужність. Для таких випадків підійдуть невеликі зарядні станції, як-от Ecoflow River 2 з номінальною потужністю 300 Вт. Якщо ж говорити про ноутбуки від Apple, наприклад серії Air та Pro з процесором М1, то їм буде достатньо потужності 30-45 Вт, яка може забезпечуватись навіть павербанком з відповідною вихідною потужністю. Слід розуміти, що чим більша місткість станції, то довше вона може заряджати твої пристрої. Прорахувати споживання техніки протягом певного періоду часу допоможуть спеціальні вимірювальні пристрої, наприклад ватметри, які можна придбати окремо. Що ж стосується домашньої техніки, то більшість приладів мають так звану пускову потужність, яка необхідна при ввімкненні та зазвичай є у кілька разів більшою, ніж номінальна. Для прикладу, сучасні холодильники можуть потребувати 50-100 Вт у звичайному режимі роботи, але при увімкненні приладу після повного відключення — пікова потужність може сягнути навіть 1 кВт. Саме тому рекомендується купувати зарядну станцію із певним запасом потужності, а найкращим варіантом буде виміряти пікову потужність під час запуску побутових приладів за допомогою ватметра. Ось кілька середніх значень потужності домашніх приладів, які можуть стати у пригоді при виборі зарядної станції: - пральна машинка — 1000-3500 Вт; - електрочайник — 1200-1800 Вт; - електрообігрівач — 1000-2500 Вт; - фен — 1000-2200Вт; - праска — 1000-2200Вт; - мікрохвильова піч — 800-1200Вт; - холодильник — 200-700 Вт; Які зарядні станції представлені на ринку: ціна та якість Ціна на зарядні станції Ecoflow другого покоління починається в середньому від 12 тис. гривень, тоді як одна з найбільш енергомістких станцій Delta 2 Max коштуватиме понад 80 тис. гривень, а версія Delta Pro — від 100 тис. гривень. Аналогічні станції від виробника BLuetti можна побачити за ціною від дев’яти тисяч гривень на менш продуктивні станції, від 40 тис. гривень — на моделі середньої місткості батареї та потужності, і аж до 200 тис. гривень за повноцінну домашню зарядну станцію зі змінними батареями. Схожі вироби від конкурентів по ринку PowerPlant можна знайти від шести тисяч гривень, а от від Anker, Choetech та Jackery — від десяти тисяч гривень за початкову версію домашньої зарядної станції. Починаючи від 55 тис. гривень виробник Jackery пропонує разом зі станцією придбати ще й сонячні панелі, які йдуть у комплекті.